Akční letenky do New Yorku za 15 370 Kč

0
846
Doprava na Times Square | rabbit75123/123RF.com
Doprava na Times Square | rabbit75123/123RF.com

Pokud se chystáte v následujících měsících do USA, konkrétně do New Yorku, tak neváhejte a rezervujte si letenky co nejdříve. S blížícím se létem se cena bude pouze zvyšovat.

Přinášíme vám akční letenky do New Yorku za 15 370 Kč pro období od března do září 2014. New York je mezi českými turisty jednou z nejžádanějších destinací a není se čemu divit. Mnoho turistů do New Yorku vyráží jak za prací, tak i za kulturou a zábavou. Za prací vyrážejí převážně studenti v rámci programu Work and Travel nebo na aupair pobyty. Ostatní turisté si oblíbili New York díky tamější atmosféře, památkám a celkovému životnímu stylu Newyorčanů.

Rezervovat letenku

Akční tarif na letenky do New Yorku je přichystán ve spolupráci Českých aeroliniích a Emirates Airlines a můžete vybírat mezi lety v období od března do září 2014. Odletovým letištěm je Letiště Václava Havla v Praze, ze kterého poletíte letadly Českých aerolinií do italského Milána. V Miláně přestoupíte do letadel společnosti Emirates Airlines a vydáte se na cestu přes Atlantický oceán směrem do New Yorku. Na zpáteční cestě vás opět čeká mezipřistání v Miláně.

Termín: Březen – Září 2014

Odletové letiště: Letiště Václava Havla v Praze (Ruzyně Arpt), Česká republika

Letiště pro mezipřistání: Malpensa Arpt, Milán, Itálie

Příletové letiště: John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy

Rezervovat letenku

Sdílejte

Přidat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here