EasyJet: Slevový kupón ve výši 250 Kč

0
601
Easyjet Airbus 319 | trevorbenbrook/123RF.com
Easyjet Airbus 319 | trevorbenbrook/123RF.com

Sledujete-li promo akce společnosti EasyJet, asi jste si všimli, že začátkem tohoto roku EasyJet uvolnil slevový kupón AUGURI2010, díky němuž můžete ušetřit 10 Euro za jednu zpáteční letenku (respektive 5 Euro za jednosměrnou). Ač měla podle dopravce platnost kupónu již dávno skončit, stále je možno ho využít.
Pro využití kupónu jděte na web dopravce, vyberte si datum cesty a pozastavte se na druhém kroku nazvaném „Možnosti letů“. Zde jako první změňte měnu na Euro, což je možné udělat v pravé části pod oranžovým tlačítkem „Pokračovat“. Druhým krokem je samotné zadání Slevového kupónu, který stačí vložit do políčka „Reklamní kódy“ v dolní části webu a potvrdit tlačítkem „Použít kód“. Pokud jste vše udělali správně, mělo by se Vám ihned odečíst 5, nebo 10 Euro (podle typu letu).

Pro příklad slevy si uvedeme výhodnou cenu na zpáteční letenky z letiště Praha (PRG) na letiště Paříž (CDG). Cena na datum od 24. listopadu do 1. prosince 2010 Vás běžně vyjde na 51,17 Euro. Po aplikování slevy je cena 41,17 Euro, v přepočtu 1 030 Kč.

Sdílejte

Přidat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here